«Смарт-Гроші»: що це таке та як їх використовувати?

Мобільний телефон став зручним платіжним способом, замінивши картку або гаманець. Мабуть, кожен із нас опинявся в ситуації, коли потрібно швидко перевести комусь кошти, однак у потрібний момент банківської картки не виявлялось під рукою. Впевнений, таких життєвих історій більш ніж безліч ! Платежі з мобільного балансу одного абонента на банківську картку іншого можуть стати чудовою альтернативою звичним банківським переказам. Давайте розберемося, як переказати гроші зі свого мобільного рахунку та кому і навіщо це потрібно.

Сьогодні майже у кожного українця є мобільний телефон. Його баланс — це і є мобільний рахунок. Якщо в абонента передоплачена форма обслуговування і є потрібна сума на балансі, то цього досить для здійснення миттєвих грошових переказів між балансами телефонів. Крім того, з балансу телефону можна перевести кошти на банківську картку – досить знати номер картки куди потрібно переказати гроші. Переказ здійснюється дуже просто, в пару кліків.

«Мій вибір – свідоме споживання, тому багато речей купую через інтернет на майданчиках на кшталт OLX. При цьому не хочу переказувати дрібні суми зі своєї банківської картки, мені зручніше взяти до рук смартфон і ввести номер картки продавця», — розповіла молода мама Ганна про свій досвід мобільних переказів.

Як ще можна використовувати мобільний рахунок?

Робити грошові перекази можна не тільки на банківську картку, але й з мобільного на мобільний рахунок. Ці гроші одержувач може використовувати для оплати більш ніж 1000 послуг.

Зробити такий переказ ще простіше. Вам навіть не треба знати номер картки одержувача – тільки номер телефону.

Переказувати гроші з мобільного рахунку Київстар на інший мобільний рахунок Київстар дуже просто, причому неважливо, маєте ви смартфон чи у вас кнопковий телефон. Власники смартфонів можуть робити перекази через сайт money.kyivstar.ua, за допомогою мобільного застосунка «Смарт-Гроші» для платформ Android і iOS, а власники кнопкових телефонів — за допомогою SMS-повідомлення або простої комбінації цифр (USSD-команди) * 124 * сума переказу * 380 номер телефону # і кнопка виклику. Не складніше, аніж перевірити баланс свого рахунку!

Навіть якщо одержувач і відправник переказів обслуговуються у різних операторів — це не проблема: у разі переказів на мобільні рахунки інших операторів комісія становить 3% від суми транзакції, а для переказів між мобільними рахунками Київстар – 3 грн. за транзакцію незалежно від суми переказу.

«У нашому приміському житловому комплексі мешканці часто підхоплюють сусідів, коли їдуть у Київ на власному авто. Якщо по дорозі — підкинуть у місто або хоча б до метро. Все-таки зручніше, аніж чекати маршрутку та терпіти тисняву в ній. Грошей, звісно ж, із сусідів за таку дрібну послугу не беруть — номер картки не допитаєшся! Подякувати можна, перевівши невелику суму на рахунок — номери телефонів один одного ми знаємо!» — повідомивДмитро про свій досвідвикористання мобільних грошей.

«У нашому підрозділі працює кілька десятків людей — це означає, що ми часто всією командою скидаємося на подарунки та приємні сюрпризи для іменинника. Якщо немає готівки, то слід всім відправити номер картки людини , яку ми відправляємо купити подарунок. Одного разу колега, зібравшись за сюрпризом для нашого співробітника, сказав: «Кидайте мені гроші на мобільний рахунок — я побіг!» З цього моменту в нас немає турбот з пересиланням номерів карток для збирання грошей, адже маємо номери телефонів усіх співробітників!» — поділився Петро, який працює у великій IТ-компанії.

Після такого випадкового знайомства з мобільними сервісами від Київстар він так само — переказом з номера телефону — оплачував штрафи за порушення ПДД, а одного разу купив подарунок своій коханій на станції метро: «Дивлюся, на розкладці така мила м’яка іграшка з величезними виразними очима! Я вирішив, що маю презентувати це диво своїй дівчині. А в кишені — ані гривні, дід-продавець банківські картки, звісно, не приймає, але розрахуватися переказом на мобільний погодився! Ще й знижку зробив! Сказав: ти мене навчив — це тобі моя подяка!»

Джерело news.obozrevatel.com

Рубрика: Електронні системи, Цікаві факти

Комментарии закрыты.